SEBASTIAN PRAX: ZA HIPÍKY A BUDDHISTY DO HIMÁLAJE
18.3.2019 (po)0:00
V horách se zdá, že je tak jednoduché meditovat, ráno se probouzet s vycházejícím Sluncem a dýchat čerstvej vzduch, stopovat, nechat se unášet okamžikem, jammovat v ášramech a zpíváním manter pochopit stará učení, poznávat lidi z celého světa, a přitom za to neutratit moc peněz. Cestovatelská projekce popisuje příběh zvídavého studenta, který se rozhodl vydat se za prapůvodní myšlenkou východní filozofie a s nejmenším tušením o tom, co ho tam čeká. Z jistého důvodu však lehce proplouvá vším, co se mu připlete do cesty. Navštívená místa: Himachal Pradesh (Dharamshala, Mandi, Manali, Kasol), Uttarákhand (Haridvár, Déhrádún, Nainital), Bihár (Bodhgaya), Nepal (Bardiya National Park, Káthmándú).